کاربر گرامی بمنظور مشاهده سطح عضویت بعد از خرید از کلید F5 برای رفرش صفحه استفاده نمایید.
پریناز محمدی
مطالب آموزشی
۱۳۹۶-۰۸-۱۳
1706 بازدید

Bounce rate سایت خود را چگونه کاهش دهیم

کاهش bounce rate وبسایت وردپرسی

Bounce rate به طور عمده درصد بازدید کنندگان اولیه یک سایت را که به سایت دیگری منتقل شده اند،نشان میدهد. یعنی هنگامی که کاربر جدید به سایت شما وارد می شود درصورتی که برای بازدید از صفحات بعدی کلیک کند به جای انتقال خواننده به صفحات بعدی همان سایت به سایت دیگر منتقل می شود که این امر تاثیر منفی قابل توجهی در میزان درآمد شما دارد.

 نمایش پست های مرتبط در وردپرس برای کاهش Bounce rate

با اضافه کردن پست های مرتبط در وردپرس، ابتدا Bounce rate خود را کاهش می دهید،میزان بازدیدکنندگان از سایت شما بیشتر شده و در نهایت میزان درآمد افزایش می یابد.در این مقاله از سری مطالب آموزشی افزونه فا چگونگی نمایش پست های مرتبط  در وردپرس را با افزونه و بدون افزونه آموزش خواهیم داد.برای انجام این کار دو روش وجود دارد:

نمایش پست های مرتبط در وردپرس بدون افزونه

کد زیر را در داخل تگ php و در محل دلخواهی که برای نمایش پست های مرتبط درنظر گرفته اید قرار دهید:

$tags = wp_get_post_tags($post->ID);
if ($tags) {
echo 'Related Posts';
$first_tag = $tags[0]->term_id;
$args=array(
'tag__in' => array($first_tag),

'post__not_in' => array($post->ID),

'posts_per_page'=>5,

'caller_get_posts'=>1
);

$my_query = new WP_Query($args);

if( $my_query->have_posts() ) {

while ($my_query->have_posts()) : $my_query->the_post(); ?>
<?php
endwhile;

}
wp_reset_query();

}

این کد اولین برچسب نوشته شما را به عنوان پارامتر دریافت و تعداد ۵ مطلبی که دارای همان برچسب باشند به شما نمایش می دهد. برای استفاده از این کد باید تا حدودی با php آشنایی داشته باشید.

نمایش پستهای مرتبط وردپرس با افزونه

YARP افزونه ای که برای ارسال پست استفاده می شود. این افزونه  لیستی از پست ها و یا صفحات مربوط را نشان می دهد و خواننده را به سایر محتوا های مرتبط در سایت خود هدایت می کند و از انتقال کاربر به سایر سایت ها جلوگیری می کند.در صورتی که امکان دانلود برای شما وجود ندارد و یا در نصب و استفاده از افزونه به مشکل برخوردید، می توانید به سایت افزونه فا مراجعه کنید.

ویژگی های کلیدی افزونه عبارتند از:

  • یک الگوریتم پیشرفته و همه کاره: با استفاده از یک الگوریتم قابل تنظیم با توجه به عناوین پست، محتوا، برچسب ها و دسته بندی ها، YARPP یک امتیاز را برای هر جفت پست در وبلاگ شما محاسبه می کند.
  • قالب بندی: قابلیتی که در ورژن  ۳٫۰ این پلاگین وجود دارد قالب بندی است که سیستم قالب بندی جدید تنظیمات چگونگی نمایش پست ها را به عهده شما قرار می دهد.
  • ذخیره سازی: قابلیت جدید دیگر در نسخه ۳ YARPP ذخیره سازی میباشد درحال حاضرتمامی پست های مربوط به هم را ذخیره می کند که سرعت عملکرد آن نسبت به نسخه پیشین به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

 

برای سفارشی سازی وبسایت خود یا انجام تنظیمات حرفه ای کارشناسان افزونه فا آماده ارائه خدمات به شما وبمستران عزیز می باشند. بمنظور بهره مندی از مشاوره رایگان یا ثبت سفارش می توانید از منوی تماس با ما اقدام نمایید.

افزونه فا یک سایت فروش ابزار وب است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب برای جوملا و وردپرس و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری کرده و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. تیم مدیریت افزونه فا امیدوار است با تغییراتی در روند فروش ابزار وب، تغییر سیاست سایت و تغییر شکل ظاهری سایت رضایت شما مشتریان را جلب کند.

اعتماد حق طبیعی شماست!