کاربر گرامی بمنظور مشاهده سطح عضویت بعد از خرید از کلید F5 برای رفرش صفحه استفاده نمایید.
افشین مستوفی زاده
مطالب آموزشی
۱۳۹۶-۱۱-۲۸
4392 بازدید

نمایش کلمه رایگان بجای درج قیمت صفر برای محصولات رایگان ووکامرس

درج کلمه رایگان برای محصولات رایگان ووکامرس

بسیاری از کاربران و وبمستران عزیزی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند، با فروشگاه ساز ووکامرس آشنایی دارند. این فروشگاه ساز محبوبیت بسیار بالایی داشته و افزونه های رایگان و تجاری فراوانی برای آن منتشر شده است که برخی از آنها در فروشگاه افزونه فا ارائه شده و برخی نیز بدلیل محبوبیت این افزونه در ادامه معرفی و منتشر خواهد شد.در صورتی که شما در طراحی فروشگاه اینترنتی خود از این افزونه استفاده کرده باشید حتما متوجه این موضوع شده اید که برای محصولات رایگان یا محصولاتی که قیمتی برای آن درج نشده است، خود افزونه بصورت پیشفرض عدد صفر را درج خواهد کرد.حال اگر بخواهید کمی پا را فراتر گذاشته و بجای درج عدد صفر کلمه رایگان قرار دهید تا کاربران خود را جذب کنید چه باید کرد؟!

درج کلمه رایگان یا هر کلمه دلخواه دیگر بجای عدد صفر برای محصولات رایگان وردپرس

در صورتی که در وبسایت و فروشگاه آنلاین اینترنتی خود محصولات رایگان نیر ارائه می کنید، مطالعه ادامه این مطلب آموزشی از سری مطالب آموزشی افزونه فا خالی از لطف نخواهد بود. شما وبمستر عزیز برای جلب نظر کاربران خود و تاکید بیشتر بر روی محصولات رایگان میتوانید بجای عدد صفری که بصورت پیشفرض خود افزونه ووکامرس قرار میدهد، از کلمه رایگان یا هرکلمه دلخواه دیگری استفاده نمایید.

برای این کاری در ادامه این مطلب یک قطعه کد ارائه می شود که با قرار دادن این کد در فایل functions.php قالب خود براحتی می توانید این تغییر را اعمال نمایید.استفاده از این کد بسیار آسان است. فقط کافی است به داخل پوشه قالب خود رفته و فایل functions.php آن را ویرایش کرده و قطعه کد ارائه شده را در جای مناسبی از آن قرار داده و فایل را ذخیره نمایید.

add_filter( 'woocommerce_get_price_html', 'afzonefa_price_free_zero_empty', 100, 2 );

function afzonefa_price_free_zero_empty( $price, $product ){

if ( '' === $product->get_price() || 0 == $product->get_price() ) {
$price = 'رایگان';
}
return $price;
}

همانطور که مشاهده می کنید تنها با چند خط کد براحتی می توانید برای محصولات رایگان خود بجای درج قیمت صفر هر کلمه دلخواهی را قرار دهید. برای  تغییر کلمه رایگان به کلمه مورد نظر خود فقط کافیست متغیری را که $price = ‘رایگان’; بصورت رایگان تعریف شده به کلمه دلخواه خود تغییر داده و تغییرات را ذخیره نمایید.

برای سفارشی سازی وبسایت خود یا انجام تنظیمات حرفه ای کارشناسان افزونه فا آماده ارائه خدمات به شما وبمستران عزیز می باشند. بمنظور بهره مندی از مشاوره رایگان یا ثبت سفارش می توانید از منوی تماس با ما اقدام نمایید.

افزونه فا یک سایت فروش ابزار وب است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب برای جوملا و وردپرس و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری کرده و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. تیم مدیریت افزونه فا امیدوار است با تغییراتی در روند فروش ابزار وب، تغییر سیاست سایت و تغییر شکل ظاهری سایت رضایت شما مشتریان را جلب کند.

اعتماد حق طبیعی شماست!