کاربر گرامی بمنظور مشاهده سطح عضویت بعد از خرید از کلید F5 برای رفرش صفحه استفاده نمایید.

پشتیبانی

سیستم پشتیبانی تیکتینگ افزونه فا بمنظور تسهیل در پاسخدهی به شما کاربران عزیز راه اندازی شده است. شایان ذکر است استفاده از این سیستم بدلیل حجم بالای تماس های شما عزیزان، سریعترین روش پاسخگویی کارشناسان ما به شما خواهد بود. توجه داشته باشید تیکت های ارسالی بر اساس اولویت بین 1 الی 24 ساعت توسط کارشناسان ما پاسخ داده می شود. لطفا پس از ارسال تیکت پشتیبانی تا دریافت پاسخ مناسب منتظر بوده و از تماس های مکرر خودداری نمایید.

برای ورود به بخش پشتیبانی ابتدا لاگین نموده سپس از منوی پشتیبانی مجدد اقدام نماییدمواردی که شما کاربران عزیز میتوانید در پشتیبانی تیکتینگ مطرح نمایید :
  1. پشتیبانی فنی در مورد مشکلات افزونه شامل عدم نصب، عدم همخوانی نسخه افزونه، یا سایر مشکلات
  2. راهنمایی در مورد نحوه نصب و فعال سازی افزونه و قالب
  3. نحوه استفاده از افزونه ها شامل پشتیبانی نمی باشد و در صورت نیاز ویدئوی آموزشی در وبسایت ارائه میشود.
  4. درخواست تمدید و یا ارتقا اشتراک
  5. مشکلات مربوط به امور مالی اعم از پرداخت نا موفق، عدم بازگشت هزینه و ...
  6. سوالات پیش از خرید در مورد افزونه یا قالب
  7. مشکل در پخش ویدیوهای آموزشی
  8. مشکل در دانلود و یا عدم وجود فایل خریداری شده در پنل کاربری
افزونه فا یک سایت فروش ابزار وب است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب برای جوملا و وردپرس و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری کرده و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. تیم مدیریت افزونه فا امیدوار است با تغییراتی در روند فروش ابزار وب، تغییر سیاست سایت و تغییر شکل ظاهری سایت رضایت شما مشتریان را جلب کند.

اعتماد حق طبیعی شماست!