کاربر گرامی بمنظور مشاهده سطح عضویت بعد از خرید از کلید F5 برای رفرش صفحه استفاده نمایید.
افشین مستوفی زاده
مطالب آموزشی
۱۳۹۶-۱۲-۰۶
2886 بازدید

نمایش تعداد اعضا و تعداد کاربران آنلاین در easy profile جوملا

نمایش تعداد اعضای سایت و اعضای آنلاین جوملا

چندی پیش در وبسایت افزونه فا کامپوننت ارزشمند پروفایل کاربری easy profile را معرفی و نسخه اورجینال آن را برای دانلود بصورت رایگان منتشر کردیم.با استفاده از این افزونه می توانید بخش ثبت نام و پروفایل کاربری وبسایت جوملایی خود را به نحو بسیار زیبایی طراحی نمایید. همچنین می توانید بخش های مختلفی به فرم ثبت نام خود اضافه و حتی فرم چند مرحله ای ثبت نام ایجاد نمایید. آخرین نسخه اورجینال افزونه پروفایل ساز easy profile همواره از این لینک قابل دانلود می باشد. بسیاری از کاربران افزونه فا با ارسال تیکت درخواست آموزش نمایش تعداد اعضا و تعداد کاربران آنلاین را داشته اند که امروز در این مطلب از سری مطالب آموزشی افزونه فا به این موضوع خواهیم پرداخت.

نمایش تعداد اعضا و تعداد کاربران آنلاین easy profile

کاربران عزیزی که در وبسیات خود از افزونه پروفایل ساز easy profile  استفاده میکنند می توانند تعداد کل کاربران و همچنین تعداد کاربران آنلاین خود را در بخش کاربری سایت نمایش دهند. برای این کار کافی است یک ماژول دستی با قابلیت درج کدهای HTML و PHP بر روی جوملای خود نصب کرده و کدهای زیر را داخل آن قرار دهند :

$db=JFactory::getDbo();
		$query=$db->getQuery(true);
		$query->select('COUNT(userid)')->from('#__session')->where('client_id=0')->where('userid>0');
		$db->setQuery($query);
		$online_users=$db->loadResult();

		$query=$db->getQuery(true);
		$query->select('COUNT(id)')->from('#__users');
		$db->setQuery($query);
		$all_users=$db->loadResult();

		echo('کاربران آنلاین:'.$online_users.'
');
		echo('کل کاربران:'.$all_users.'
');

همانطور که مشاهده میکنید با قرار دادن این کد داخل ماژول مربوطه و فعال کردن آن در موقعیت دلخواهی از قالب خود می توانید تعداد کل کاربران و تعداد کاربران آنلاین را نمایش دهید.کاربران عزیز برای قرار دادن کدهای HTML و PHP بعنوان ماژول دستی در جوملا ۳ می توانند از افزونه های رایگانی مانند Sourcerer یا Flexi Custom Code که در مخزن افزونه های جوملا وجود دارد استفاده نمایند. در صورت بروز هرگونه مشکل در درج کد یا ماژول می توانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی از کارشناسان افزونه فا راهنمایی درخواست کرده یا برای نصب ماژول و اجرای کد های قرار داده شده اقدام نمایید.

برای سفارشی سازی وبسایت خود یا انجام تنظیمات حرفه ای کارشناسان افزونه فا آماده ارائه خدمات به شما وبمستران عزیز می باشند. بمنظور بهره مندی از مشاوره رایگان یا ثبت سفارش می توانید از منوی تماس با ما اقدام نمایید.

افزونه فا یک سایت فروش ابزار وب است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب برای جوملا و وردپرس و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری کرده و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. تیم مدیریت افزونه فا امیدوار است با تغییراتی در روند فروش ابزار وب، تغییر سیاست سایت و تغییر شکل ظاهری سایت رضایت شما مشتریان را جلب کند.

اعتماد حق طبیعی شماست!