کاربر گرامی بمنظور مشاهده سطح عضویت بعد از خرید از کلید F5 برای رفرش صفحه استفاده نمایید.
افشین مستوفی زاده
مطالب آموزشی
۱۳۹۶-۰۷-۱۶
1571 بازدید

تاریخ ثبت نام کاربران در بخش مدیریت وردپرس!

تاریخ ثبت نام کاربران در بخش مدیریت وردپرس

در قسمت مدیریت وردپرس بصورت پیشفرض تاریخ ثبت نام کاربران قابل مشاهده نمی باشد. در صورتی که تمایل داشته باشید این تاریخ در قسمت مدیریت وردپرس ثبت شده و قابل مشاهده باشد، می توانید از افزونه های مختلفی که در مخزن وردپرس وجود دارد استفاده کنید. یکی از این افزونه های رایگان موجود در مخزن وردپرس Recently Registered است که میتوانید دانلود و از آن استفاده نمایید. در صورتی که بخواهید با استفاده از کدنویسی و بدون افزونه این کار را انجام بدهید با ما در این آموزش از سری آموزش های افزونه فا همراه باشید.

اضافه کردن تاریخ ثبت نام کاربران

برای اضافه کردن تاریخ ثبت نام کاربران در قسمت مدیریت وردپرس تنها کافیست کد زیر را در فایل functions.php قالب خود قرار بدهید. با این کار یک ستون در قسمت کاربران وردپرس اضافه شده و تاریخ ثبت نام کاربران نمایش داده خواهد شد.

add_action( 'manage_users_custom_column', 'manage_users_custom_column_example', 10, 3 );
add_filter( 'manage_users_columns', 'manage_users_columns_example' );
 
 function manage_users_columns_example( $columns ) {
 
  $columns['user_registered'] = __( 'تاریخ ثبت نام', 'theme-name' );
  return $columns;
   
}
 
function manage_users_custom_column_example( $value, $column_name, $user_id ) {
 
  if ( 'user_registered' == $column_name ) {
   
    $userdata = get_userdata( $user_id );
    return $userdata->user_registered;
     
  }
   
}

برای سفارشی سازی وبسایت خود یا انجام تنظیمات حرفه ای کارشناسان افزونه فا آماده ارائه خدمات به شما وبمستران عزیز می باشند. بمنظور بهره مندی از مشاوره رایگان یا ثبت سفارش می توانید از منوی تماس با ما اقدام نمایید.

افزونه فا یک سایت فروش ابزار وب است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب برای جوملا و وردپرس و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری کرده و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. تیم مدیریت افزونه فا امیدوار است با تغییراتی در روند فروش ابزار وب، تغییر سیاست سایت و تغییر شکل ظاهری سایت رضایت شما مشتریان را جلب کند.

اعتماد حق طبیعی شماست!